Survivor’da son eleme herkesi şoke etti.

’da son elemede şok ayrılık yaşandı! Bir isim daha veda ederken kıbrısa gidecek son dörtlü belli oldu.

Survivor’da finale 3 gün kala ve bir isim daha adaya veda etti ve böylece Kıbrıs’taki finale gidecek 4 isim belirlenmiş oldu.
Malulumuz Sema haftalar öncesinden kıbrısa gitmeyi garantilediği için son haftalarda tatilde gibi,keyifle oyunları izlyor.
İlk dokunulmazlık oyununu kazanıp Kıbrıs’ı garantileyen Adem olmuştu.
İkinci dokunulmazlıkta ise olağanüstü bir performans sergileyen Serhat Akın kolyeyi kazanıp Kıbrıs biletini kaptı.

Gönüllüler takımını temsil eden son kişi yine elinden geleni yaptı fakat çok çok başarısızdı ve tüm oyunları kaybetti.Oyun sonrası hem hırsından hem de artık şansı kalmadığını düşünerek ağlayan ’ı teselli etmek için İlhan Mansız yanına gitti moral vermeye çalıştı ve ikili dostça bir konuşma yaptı.

İlhan Mansız ve Ogeday’ın oylamaya çıkıp birinin eleneceği,birinin ise son Kıbrıs biletini olacağı konseyde şok yaşandı.Daha önce yapılan halk oylaması sonucuna göre adaya veda eden yarışmacı ise herkesi şaşırttı ve yarışmanın favorilerinden biri olarak gösterilen İlhan Mansız elenen isim oldu.

Sonuçtan oldukça emin olan İlhan Mansız da bu sonuca çok şaşırdı.Ogeday’ın da gidecek isim açıklandığında kısa süreli şaşkınlığı gözlerden kaçmadı.

Survivor’da final koltuğuna oturacak 4 isim Sema, Adem, Serhat Akın ve Ogeday olarak belirlenmiş oldu.
Artık son bir oyun oynanacak ve kazanan iki kişi direkt Kıbrıs’taki yarı final koltuğuna oturacak.5 ayın ardından adaya veda edecek olan son yarışmacılar son kozlarını Kıbrısta paylaşacak.

Ayrıca survvor’un başından beri yarışan ve elenen tüm yarışmacılarda final dörtlüsü ile birlikte Kıbrısta biraraya gelecek.
images454

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir